اولین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان با حضورفرماندارکلاله ومدیر شبکه ومرکز بهداشت ، ادارات عضو کارگروه سلامت و امنیت غذایی ، درسالن اجتماعات فرمانداری کلاله برگزار شد.
دکتر کلوی مدیر شبکه بهداشت و درمان و دبیر کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان کلاله ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت علی(ع) ،  گزارشی از مصوبات کارگروه قبلی ارائه دادند  . در ادامه دکتر رشید آتا سرپرست مرکز بهداشت کلاله در خصوص تشکیل خانه مشارکتهای مردمی مطالب خود را ارائه داده و از سایر اعضای این خانه مشارکت برای تشکیل آن در سطح شهرستانی دعوت بعمل آوردند .
مهندس شمس الدین کر ، کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت در خصوص ساماندهی مشاغل و اصناف مزاحم دستورالعملها و قوانین مربوطه را قرائت نموده و مطابق توضیحات داده شده ، فرماندار محترم تاکید داشتند که کارگروه شهرستانی این موضوع در هفته آتی تشکیل جلسه دهد و اقدامات مقتضی را پیگیری نمایند .
همچنین با عنایت به نزدیک بودن فصل گرما و احتمال شیوع بیماریهای منتقله از آب و غذا خصوصا" التور ، قرار شد اقدامات پیشگیرانه توسط اعضای کمیته التور برای مقابله با این بیماری کما فی السابق پیگیری و بازدیدهای مشترک فعال گردد .
  سپس دکتر صوفی زاده – کارشناس بیماریها در خصوص وضعیت کرونا در شهرستان مطالبی ارائه دادند و با عنایت به باز گشایی مدارس و ایام لیالی قدر و شبهای احیا از ادارات مربوطه خواستند که به دستورالعملهای مرکز بهداشت خصوصا" فاصله گزاری اجتماعی  توجه نموده تا سلامت همشهریان به خطر نیفتد.
علی اصغر بیانی-فرماندار شهرستان کلاله در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی از کلیه اعضاء کارگروه درخواست کردند پیگیریها جدی و ادامه داشته باشد و کارهای مشترک به ادارات دیگر واگذار نشود و اداره ای مسئولیت کاری خود را به نحو احسن انجام و در خصوص اقدامات مشترک پیگیری  لازم را برای حل مشکلات شهرستان داشته باشد.

دفعات مشاهده: 172 بار   |   دفعات چاپ: 23 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی گلستان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2021 All Rights Reserved | kalaleh

Designed & Developed by : Yektaweb